Occupy Money – knížka, která vám otevře oči!

 

Autor: Prof. Dr. Margrit Kennedyová

Cena: 175,- Kč

ISBN: 978-80-260-8182-1

Vydavatelství: P. R. A. A. s.r.o., IČ: 26016699

Rozměry: 13,5 x 21cm

Počet stran: 112 stran

Rok vydání: 2015

Vazba: Brožovaná bez přebalu, křída mat

Tisk: ekopapír

Kategorie: společenská literatura, zaměřená na ekonomiku v Čechách exklusivně první vydání překlad z němčiny

Occupy Money, česky Ovládněme peníze, vychází konečně česky!

Nepotřebujeme finanční gramotnost, definovanou bankami, které mají moc tisknout peníze z ničeho, nýbrž gramotnost o tom, jak nám experti lžou, a jakým způsobem jsme trvale okrádáni díky chybné konstrukci finančního systému.

Ten je hlavní příčinou inflace, pravidelných krizí, nezaměstnanosti a zhroucení systému, na jehož okraji se právě nacházíme. Z tohoto systému profituje jenom malé procento, ostatní hladoví. Přerozdělování od chudých k bohatým prostřednictvím úroků, které jsou skryty v cenách a daních, činí jenom v Německu 600 milionů eur denně. Přitom se půjčují na úroky peníze, které neexistují, což by měla řešit nezávislá vyšetřovací komise a požadovat trestní stíhání.

V době, kdy hrozí, že dojde ke zrušení bankovek a mincí a budeme podřízeni totalitní kontrole přes čipy, je plánováno vyvlastnění střední třídy ve prospěch záchrany stávajícího bankovního systému, v době, kdy má být vynucena naše poslušnost těmi, kteří mají v rukou moc tisknout peníze, je již pět minut po dvanácté, abychom pochopili, jak systém funguje a co můžeme proti němu dělat.

Stačí 10 % těch, kteří pochopí a začnou se chovat jinak, říká významná profesorka a ekoložka Margrit Kennedyová. Odkaz, který nám předává, nesmí být zapomenut. Řecko nám budiž výstrahou!

Předmluvu napsala Doc. Ing. Ilona Švihlíková, PhD.

Přeložila: Květa Pohlhammer Lauterbachová, práva a vydání pro Českou republiku P. R. A. A., s.r.o., Dolní Dvořiště, ISBN 978-80-260-8182-1

Objednávkou OCCUPY MONEY podpoříte provoz stránek Outsidermedia!

Objednávky mailem na st.blaha@gmail.com

Zásilka přijde poštou obyčejně za cenu 175,- Kč plus poštovné a balné 28,- Kč při bezhotovostní platbě předem, dobírka 80,- Kč.

7
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
Melanie GlastrongStarý doktorHoxGottyTribun Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Warning: sprintf(): Too few arguments in /data/web/virtuals/52128/virtual/www/domains/outsidermedia.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
fajt
Člen
fajt

ja si myslím, že mám kukadla vyvalené ( až nezdravě ) už dost, teď by to chtělo něco více, nejdříve klidně i kuchařku jak useknout palici dnešnímu kapitalistickému drakovi ( pro lidové masy) a pak i nějaký vzorový čin, co by třebas strnul lavinu ( to by zase nemusel být až takový problém, nad propastí už stojí více než kritické množství lidského materiálu). ..)

Tribun
Admin

Ovšem ta reklama na půjčky k tomu…. vizcomment image

Tribun
Admin

Jo jinak, ale jak? Nešlo by alespoň stručně napovědět pro nás paranoidní, co si nic nekoupíme, abychom si nepokazili inkognito?

Gotty
Admin

Tribun napsal

Ovšem ta reklama na půjčky k tomu…. viz comment image

Už tam není.

Hox
Člen

Jak banky půjčují neexistující peníze v kostce: http://leva-net.webnode.cz/products/jak-pujcuji-komercni-banky/

Bank of england potvrzuje v oficiálních materiálech:

http://www.bankofengland.co.uk/publications/Documents/quarterlybulletin/2014/qb14q1prereleasemoneycreation.pdf

Citace:

This article explains how the majority of money in the modern economy is created by commercial banks making loans.

„Tento článek vysvětluje, jak je většina peněz v moderní ekonomice vytvářena komerčními bankami při poskytování úvěrů.“

Člen

Méně slov, více činů: jak v Rusku bojují s korupcí 2. listopadu bylo v Petrohradě zahájeno 6. zasedání Konference OSN, kterou navštívily účastnické země Úmluvy o boji proti korupci. Hlavním tématem zasedání byla otázka interakce mezi podniky a vládou v boji proti korupci, a hlavním cílem výměna zkušeností mezi jednotlivými zeměmi. V tuto chvíli se nové zákonodárné iniciativy ze strany prezidenta RF neočekávají. Probíhají však práce na zlepšení už existujících právních předpisů. Jako příklad Sergej Ivanov uvedl diskuzi o opatřeních v rámci bezpečnostního výboru, která zvyšují odpovědnost za krádež rozpočtových prostředků. Sám za sebe pak dodal, že by bylo vhodné… Číst vice »

trackback

Such a nice blog.

I have read an amazing article here.