Diskuze k článku


 • Irena • 17. srpna 2016

  Таким образом, Запад — в лице США, прежде всего — оказался поставлен перед необходимостью играть в открытую. В тёмной комнате, в которой карманник активно шарился по чужим карманам, неожиданно включили яркий свет. У карманника были бы ещё какие-то шансы, если он начинал с нуля… но вот в чём беда — сейчас-то все уже знают, кто вор, и нервно следят за каждым движением его рук.

  http://voicesevas.ru/news/25127-perelom-v-informacionnoy-voyne.html

 • Irena • 17. srpna 2016

  При этом проблемы, стоящие перед страной, не стали легче. Что-то ушло на второй план, что-то осталось, но Россия по-прежнему стоит перед очень серьезными вызовами. Для Путина важнее то, как отвечать на эти вызовы – а не с кем именно он будет это делать. Ничего личного – ответственность первого лица такова, что судьба страны (с которой он себя полностью отождествляет, которой служит) для него действительно важнее всего.

  http://vz.ru/politics/2016/8/15/826952.html

 • leho • 17. srpna 2016

  Tohle je ruský web určený čtenářům z řad bývalé KGB či dnešní FSB?

  Nechci prudit a nechci být považován za trolla, i když se zde tomuto označení jistě nevyhnu ať napíši jakýkoliv příspěvek.

  Nicméně, k tématu jsem napsal již své v diskuzích prvního a druhého dílu. Snad jenom bych dodal, že titulek je celkem trefný, jenom bych ho rozšířil a napsal bych „Pohádka o pohádce…“.

  Marxismus je totiž nebezpečná pohádka, které pořád nemálo lidí věří a to pouze z jednoho důvodu: Bolševici byli naprostou náhodou a shodou okolností úspěšní v uskutečnění své revoluce, neboli VŘSR v roce 1917, kdy selhaly mocenské složky carského státu. Při absenci armády a policie se moci chopila lůza, která je prostřednictvím Vladimíra Vladimíroviče prakticky u moci dodnes.

  • Stan • 17. srpna 2016

   1. Článek není primárně o mýtech bolševických, ale o těch kapitalistických. Pokud se autor v jeho demytizaci mýlí, měl byste se pokusit oponovat jeho tezím.
   2. Možná jste si nevšiml, že bolševici minimálně od roku 1993 nejsou v Rusku u moci. V Rusku je kapitalismus jako řemen, takže článek kritizuje i současné poměry „v zemi, kde prostřednictvím VVP vládne lůza“.

 • peter. • 17. srpna 2016

  leho napsal
  nechci být považován za trolla

  Nie!Vy nie ste troll!Vy ste statočný veterán z Iráku s mnohými zárezmi na pažbe.A vaša žena z vás musí mať veľkú radosť,lebo kde vás chytí,samý ko..t!

 • karpi • 17. srpna 2016

  @leho:
  Tak už tady nejméně potřetí, tedy co já jsem četl, zveřejňujete tu vaši fixní ideu, patrně vlastní „objev“ nebo „nápad“, že za rozšíření marxismu může (pouze a výhradně) úspěch VŘSR a za ten může (pouze a výhradně) „náhoda“ a „neschopný car“ osobně…
  Třikrát, to znamená, že čekáte, že se toho tady někdo chytí a začne vám to vysvětlovat?
  Nebo s vámi polemizovat? A myslíte si, že jste na takovou polemiku fundovaný partner?

 • fajt • 17. srpna 2016

  http://pvpravda.cz/?p=5637

 • fajt • 17. srpna 2016

  peter. napsal
  Nie!Vy nie ste troll!Vy ste statočný veterán z Iráku s mnohými zárezmi na pažbe.A vaša žena z vás musí mať veľkú radosť,lebo kde vás chytí,samý ko..t!

  Peter, nerozčilujte se, nechte žoldáka jeho žoldáckému osudu, nezaslouží si ani váš pohled. ..)

 • leho • 17. srpna 2016

  karpi napsal

  @leho:
  Tak už tady nejméně potřetí, tedy co já jsem četl, zveřejňujete tu vaši fixní ideu, patrně vlastní „objev“ nebo „nápad“, že za rozšíření marxismu může (pouze a výhradně) úspěch VŘSR a za ten může (pouze a výhradně) „náhoda“ a „neschopný car“ osobně…
  Třikrát, to znamená, že čekáte, že se toho tady někdo chytí a začne vám to vysvětlovat?
  Nebo s vámi polemizovat? A myslíte si, že jste na takovou polemiku fundovaný partner?

  Myslím, že fundovaný partner jsem a mám pro to své důvody, které rozhodně nemám chuť vysvětlovat a ty nejsou předmětem diskuze, tím jsou pohádky o kapitalismu, respektive pohádky o pohádce.

  Vznesl jsem určitý argument a bylo by docela zajímavé, jestli se zde někdo najde, kdo by vznesl podobně určitý protiargument. Zatím se tak nestalo a protiargumentem je zpravidla osobní útok, viz Peter a vy, Karpi, se snažíte zpochybnit moji fundovanost. Co kdybyste místo zpochybňování mé osobnosti se snažil zpochybnit argument? To by bylo zajímavé, ale podle mne tento argument zpochybnit nelze, jelikož se jedná v všeobecně známý fakt, tj. že státní struktury carského Ruska se v roce 1917 rozpadly a byly nahrazeny krvavou bolševickou diktaturou, která byla zaštítěna zcela pomatenou marxistickou ideologií. No a tato diktatura už v ne tak krvavé verzi v podstatě trvá dodnes. Nemám pravdu? A jestli nemám, proč? Dovedl by to někdo zde vysvětlit? Nějak o tom pochybuji…

 • Sio • 17. srpna 2016

  @leho: Tak prosím, váš argument:
  „Bolševici byli naprostou náhodou a shodou okolností úspěšní …“
  Pokud to tedy bylo čirou náhodou, jak vysvětlíte, že se socialismus v Rusku udržel více než 70 let, že SSSR dokázal pod „vládou lůzy“, jak říkáte, porazit Německo v zádech s ekonomikou celé Evropy? Jak vysvětlíte prvenství ve vývoji vodíkové pumy, a mnoho prvenství v kosmu? Jak vysvětlíte, že byl zvnějšku neporazitelný? To tedy „lůza“ zvládla spoustu náročných úkolů na to, že se dostala k moci náhodou, nemyslíte?

 • peter. • 17. srpna 2016

  leho napsal
  Co kdybyste místo zpochybňování mé osobnosti se snažil zpochybnit argument?

  Minule ste sa vyjadril,že občania každého štátu majú právo(!!!)na to,aby si zvolili svoju cestu a systém,ktorý považujú pre seba za spravodlivý a najvhodnejší.Súhlasil som s vašim názorom a položil som vám otázku :Prečo teda USA nectia zásadu nezasahovať do vnútorných záležitostí iných štátov a prečo vynaložili tak obrovské objemy finančných prostriedkov a vyvraždili milióny nevinných ľudí len pre uskutočnenie koncepcie tzv.“zadržiavania komunizmu,vymyslenú Trumanom..Šliapete si na jazyk leho.Neodpovedal ste mi.S takým človekom ako ste vy je potom každá diskusia ťažká.USA a svetový kapitál neprijali čestnú súťaž medzi dvoma systémami a urobili všetko pre to,aby zlikvidovali socializmus ešte skôr,ako tento mohol v plnom rozsahu preukázať svoje výhody pred kapitalizmom.A neštítili sa pri tom použiť aj tie najšpinavšie metódy a prostriedky.Ste sráč leho!Otrok,ktorý za žvanec žrádla zapredal svoju vlasť a líže riť svojmu pánovi.

 • leho • 17. srpna 2016

  sio: Pokud to tedy bylo čirou náhodou …

  Náhodou to bylo, neboť po 1. světové válce bylo několik dalších „socialistických“ revolucí a to neúspěšných. Mám na mysli revoluci Německou a tzv. „Republiku rad“ na území Slovenska a Maďarska. Obě byly snadno potlačeny neboť zafungovala armáda a policie.

  sio: jak vysvětlíte, že se socialismus v Rusku udržel více než 70 let, že SSSR dokázal pod „vládou lůzy“, jak říkáte, porazit Německo v zádech s ekonomikou celé Evropy?

  Vláda lůzy byla (a vlastně pořád je) vláda elit té lůzy. Vládců bylo pár a prostřednictvím primitivní ideologie ovládli pologramotnou společnost za pomoci obludného policejního aparátu. Marxismus nebyl nic jiného, než zástěrka pro masakry desítek miliónů mrtvých nebožáků a těm přeživším nic jiného nezbývalo, než se podrobit. Dnes je tato ideologie, jejíž jménem se povraždilo nejvíc lidí v historii lidstva, na skutečném smetišti dějin stejně jako německý nacismus.

  sio: že SSSR dokázal pod „vládou lůzy“, jak říkáte, porazit Německo v zádech s ekonomikou celé Evropy?

  Válka mezi SSSR a Německem byla válkou mezi dvěma totalitními systémy, které si byly podobné jako vejce vejci a bez mohutné podpory USA by možná trvala až dodnes.

  sio: Jak vysvětlíte prvenství ve vývoji vodíkové pumy, a mnoho prvenství v kosmu?

  Z německých inženýrů v salaškách vymáčkli co v nich bylo a důležitost v raketovém výzkumu byla v SSSR na prvním místě zatímco v USA se raketami moc nezabývali. Jakmile byl vypuštěn první Sputnik a vyletěl Gagarin, sovětské prvenství bylo hned pryč. A vodíkovou pumu získali pomocí špionů a Sacharova, který, jelikož byl chytřejší než marxističtí primitivové, brzy prohlédl nelidskost sovětského systému…

 • leho • 17. srpna 2016

  Peter: Šliapete si na jazyk leho.Neodpovedal ste mi.

  To se, bohužel, stává. Nejsem profesionální diskutér a zdejší a ani žádná jiná diskuze mne neživí. Takže nemohu odpovídat na všechny otázky. Nemám prostě čas. A na jazyk si rozhodně nešlapu.

  Peter: Prečo teda USA nectia zásadu nezasahovať do vnútorných záležitostí iných štátov

  Tohle je jazyk bývalých sovětských a komunistických mocipánů. USA do vnitřních záležitostí zpravidla nikdy nezasahují pokud nejsou ohroženy bezprostředně americké zájmy. Jak už jsem mnohokrát napsal, utratit mnou utracené peníze na financování patologických hrdlořezů je obrovský problém, který se jinak řešit prostě nedá. Saddám Husajn drtivou většinu rozpočtu Iráku získaného z prodané ropy investoval do financování (převážně palestinského) terorismu a na budoucí porážku západních velmocí. Když zabral Kuvajt, tak to už se prostě nedalo nic dělat. A prosím vás, pohádek o neexistujících ZHN mě ušetřete, odpovídat na tyhle blbosti už nebudu.

  Peter: a vyvraždili milióny nevinných ľudí len pre uskutočnenie koncepcie tzv.“zadržiavania komunizmu,vymyslenú Trumanom

  USA vyvraždili milióny nevinných pouze v mokrých snech komunistických ideologů v jejich marných snahách zblbnout primitivního a pologramotného ruského mužika. Zadržování komunismu nebylo vymyšleno Trumanem, ten to jenom mlčky schválil, neboť nechtěl pokračovat ve válce.

  Mimochodem, nenapadlo vás, proč USA nezničily SSSR, když měly monopol na atomovou bombu? Vždyť stačilo pár atomovek a nikdy bychom se na vysokých školách neučili takovou patetickou kravinu jakou byl marxismus-leninismus, mimo jiné, že ano…

 • Sio • 17. srpna 2016

  @leho:
  „bylo několik dalších „socialistických“ revolucí“
  No, uspěla ta ruská, což svědčí o dobré připravenosti revolučních elit, schopnosti přesvědčit schopné lidi na svou stranu a vědomostech o řízení státu. Kdepak, to nebyla náhoda. Štěstí přeje připraveným, jak známo. A marxismem vzdělaní revolucionáři prostě lépe analyzovali situaci, lépe vytýčili cíle, lépe řešili klíčové problémy a následkem toho nejen dokázali zvítězit, ale i udržet moc.
  „masakry desítek miliónů mrtvých nebožáků“
  pokud věříte těm desítkám miliónů, dokazuje to, že pod vlivem primitivní ideologie jste vy. Na vzdělané lidi bez předdsudků už podobné lži dávno nezabírají.
  „bez mohutné podpory USA“
  haha, to jste mě pobavil. USA podporu odkládaly tak dlouho, než jim došlo, že RA obsadí celou Evropu, protože Němci jsou už fakticky poraženi. US army vždycky stála za prd a při otevřeném boji proti Rusům by neměla tu nejmenší šanci ani tehdy, ani dnes. Ta si může troufnout maximálně tak na armádu nějakého státečku se zastaralými zbraněmi a i odtamtud ji brzy vypráskají.
  „Z německých inženýrů v salaškách vymáčkli co v nich bylo“
  Dobrý vtip. Asi byl von Braun s týmem v ruském zajetí a ne v americkém, že? Jak známo, bez von Brauna by americký kosmický program ještě ani neexistoval, i ty raketové motory si ušáci musejí dodneška kupovat od Rusů, což vypovídá o stavu technologií v USA. Co se technologie týče, ušáci bez odkupů mozků z Evropy nedokázali skoro nic. Jsou totiž jenom řemeslníci a to ještě ne ti nejlepší. Prostě, jak říká jedna z tezí – kapitalismus nedokáže sám o sobě popohnat vývoj, pokud to nepřináší zisky. A proto ten kosmický program tak zaostal.
  ***
  Co kdybyste se teď začal věnovat argumentům, které jsou v článcích. Už je jich tam sedm. Nebo se necítíte na to fundovaně o nich diskutovat?

 • Sio • 17. srpna 2016

  @leho:
  „Mimochodem, nenapadlo vás, proč USA nezničily SSSR, když měly monopol na atomovou bombu? “
  Na to vám snadno odpovím, důvodů bylo dostatek.
  1. neměli těch bomb tolik a raketové nosiče také ne, sehnat na ně materiál a vyrobit je není vůbec snadné, viz poslední díl článku o Berijovi
  2. narušilo by to mýtus o „hodných“ USA, vznikla by ohromná opozice i uvnitř samotných US.
  3. v Evropě by měli US tím tuplem po žížalkach, i západní Evropa by ušáky začala upřímně nenávidět
  4. pokazilo by to spoustu poválečných kšeftů a to se kapitálu nehodilo.
  5. porazit protivníka znamená i obsadit jeho území. K tomu je potřeba noha pěšáka, ale ten americký oproti sovětskému neměl šanci. To by byla mnohem větší noční můra, než Vietnam. To by nebylo o desítkách tisíc padlých ušáků, ale o milionech.
  6. stejně by to nakonec nevyhráli, i kdyby pár atomovek na SSSR shodili
  7. Rusové by je asi především bez problémů vyhnali ze zbytku Evropy, obsadili celé Německo, Francii, Itálii, Španělsko atd. Nakonec i Británii. Možná by si střihli i Čínu a Japonsko. Měli 11 miliónů zkušených vojáků, obrovskou převahu v konvenčních zbraních a rozjetý válečný průmysl. Provedli by pak něco jako je současná migrace. Kam by pak házeli ušáci další bomby? Na Paříž? Nebo na Řím? Jo jo, atomovky tenkrát neznamenaly všecho. I kdyby je ušáci na Japonsko neshodily, RA by Japonce smetla, to už bylo jasné.
  8. ušáci by se těžko mohli těšit z bezpečnosti na vlastním území. Nevylučoval bych ani revoluci a občanskou válku. Rusové by už našli lidi, kteří by to tam zorganizovali.

 • leho • 17. srpna 2016

  Nemá to cenu, neexistuje argument, neexistuje žádný fakt, který by zdejší „marxisté“ uznali. Už jenom dodám, že v historii neexistuje „kdyby“. Marxismus je pryč, zůstává jenom zubožené Rusko, bez dálnic, bez technologie, závislé na Západu kvůli ropě a nerostným surovinám. Pokud by Západ nekupoval suroviny a nedodával technologie, Rusové se ožerou do němoty a chcípnou.

  Dnešní Rusko nic nemá kromě zemljanek a nerostných zásob, jejichž většinu stejně není možné dostat ze země, protože chybí infrastruktura, nejen plynovody a ropovody, ale hlavně silnice a dálnice. V dnešním Rusku je ani nikdo neumí postavit. Ani dnes není hotova dálnice mezi Petrohradem a Moskvou. Stačí se podívat na mapu a srovnat západní Evropu a USA jak jsou prošpikované dálnicemi.

  Ukažte mi, co se v Rusku dneska vyrábí a vyváží do celého světa. Jediný automobil, jediné hodinky, žádné počítače, žádné mobily, kde nic tu nic. Bez západních technologií by rozhodně neodstartovala ani jedna ruská raketa a i ty startují dost pochybně. A ruské motory v amerických raketách? Já vím o jediném motoru a i ten se nebude do amerických raket montovat věčně. Pokud vím, do roku 2018 a poté budou nahrazeny motory americkými.

  Co se týče leteckého a raketového průmyslu, Rusko nemá nic, co by se blížilo tomu americkému. Slyšel někdo něco o něčem podobném v Rusku jako třeba Spaceship Two? Nebo jako Blue Origin? Kde nic tu nic, jenom snižující se průměrný věk a kdo má jenom trochu peněz, tak prchá z Putinova ráje.

  Prostě se zeptám: proč všichni Rusové, a to do jednoho, kdo mohou tak z Ruska prchají na ten váš nenáviděný Západ a rovnou země Velkého Satanáše USA?

  Zkrátka, debatovat tady nemá cenu, ale na druhou stranu zdejším diskutérům nelze dát pocit vítězství a nadřazenosti, jakým se stále nafukují…

  • Stan • 18. srpna 2016

   Nadřazenost a arogance smrdí z Vašich vejšplechtů, leho. Nechávám to tady jenom jako odstrašující případ, příště budu podobné nenávistné slinty o Rusech ožralých do němoty mazat. Jenom tím odvádíte pozornost od merita věci a ukazujete, v jaké jste argumentační nouzi. Na vyvrácení Vašich lží týkajících se demografie a migrace stačí wiki: https://cs.wikipedia.org/wiki/Obyvatelstvo_Ruska#Saldo_migrace

   Samozřejmě, že všichni Rusové, kteří mohou, z Ruska neprchají, i když počet pracovních a studentských víz se v posledních letech v důsledku hospodářských potíží spojených se západním embargem zvýšil, Rusko má kladné saldo migrace, a od r. 2003 se očekávaná délka života v Rusku sice velmi pomalu, ale prodlužuje.

   Když uvádíte snadno vyvratitelné lži, tak se nedivte, že Vám ostatní nadávají a že nad Vámi snadno získají pocit nadřazenosti.

 • peter. • 18. srpna 2016

  leho napsal
  USA do vnitřních záležitostí zpravidla nikdy nezasahují pokud nejsou ohroženy bezprostředně americké zájmy.

  Táto veta vás sama o sebe usvedčuje z toho,že máte v hlave po tom Iraku nasr..é!
  Pre ostatných diskutérov,ktorý si zachovali súdnosť a zmysel pre objektívne hodnotenie historických aj v súčasnosti prebiehajúcich udalostí vo svete :
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/politologovia/Upadok-zapadnej-civilizacie-cast-druha-Agresivita-ako-sucast-Zapadu-274872

 • fajt • 18. srpna 2016

  leho splnil svůj úkol, předal tady v plné gardě politické školení svého politruka, dokonce to po emericku maskuje jako argumentační diskuzi, sice je naprosto mimo s reakcí na zdejší diskutéry, kteří se nad ním slitovali a věnovali tomuto pomatenci svůj drahocenný čas a on se jim za to odměnil propagandou nejhrubšího zrna uncle Sama a kapitána ameriky, ale i tak to považuje, ve svém deficitu i selského rozumu, za své grandiózní vítězství, páč leho když komunikuje, tak v podstatě stále válčí a když válčí, tak vždy vyhrává, tak ho to naučili a tak vlastně funguje a bude fungovat do konce svého žoldáckého života. ..)

 • leho • 18. srpna 2016

  Připouštím, že jsem proti Rusům velice silně zaujatý, jelikož jsou přímo zodpovědni za neštěstí nejen celé země a miliónů mých spoluobčanů, ale i mých blízkých včetně zákeřné vraždy rodinného příslušníka. Co se týče demografických čísel, mé informace jsem si neověřoval a nejsou nijak zásadní.

  Co je ale zásadní, že dnešní Rusko je rozvojová země s nulovou výrobou původního spotřebního zboží, za tím si trvám. Bez produkce spotřebního zboží není vlastní průmyslové základny, která v podstatě financuje všechno ostatní, tj. vědu, výzkum a armádu. Rusko je totálně závislé na západní technologii, neměli by nic, auta, počítače, letadla a ani ty rakety. Pořád se opakuji: doposud nepostavili žádné silnice a dálnice. Bez vlastních logistických systémů a infrastruktury není pohyb zboží a lidí velmi potřebných k rozvoji průmyslu. Hospodářská závislost Ruska na vývozu surovin je tragická. Bez dolarů by neměli vůbec nic a když ceny ropy jdou dolů, jejich eknomika padá a …už toho nechám, fakt to nemá cenu…

 • peter. • 18. srpna 2016

  fajt napsal
  když komunikuje, tak v podstatě stále válčí a když válčí, tak vždy vyhrává, tak ho to naučili a tak vlastně funguje a bude fungovat do konce svého žoldáckého života. ..)

  +++++!

 • fajt • 18. srpna 2016

  peter. napsal
  peter

  jak pravil jeden z předních představitelů americké vlády a korporačních elitářů k vybranému davu – Víte proč amerika přežila tak dlouho, při tak špatném nastavení k vlastním lidem ? Protože nebyla nikdy demokratická – i dnes můžeme říci, že téhle korporaci fašismus k životu svědčí. ..

 • Dolmen • 18. srpna 2016

  Proboha, lidičky, proč se s tou existencí vystupující pod nickem leho vůbec vybavujete? Vždyť jeho vědomostní aparát limituje k nule a sestává pouze z propagandistických klišé a hesel. Rozprávění s blbcem neobohatí, znamená pouze ztracený čas.

 • Sio • 18. srpna 2016

  Dálniční síť v Rusku.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A9_feder%C3%A1ln%C3%AD_d%C3%A1lnice

 • 7ettel • 18. srpna 2016

  leho napsal
  Ukažte mi, co se v Rusku dneska vyrábí a vyváží do celého světa. Jediný automobil, jediné hodinky, žádné počítače, žádné mobily, kde nic tu nic.

  práve dnes testujem, http://soeks.ru/ – šikovné vecičky, niečo zlé na Teba pôsobí – porozmýšľaj (opatrne) nad kontrolou potravín – nie je to naozaj zložité – zelená/žltá/červená/ideš

 • karpi • 18. srpna 2016

  @leho:
  „Už jenom dodám, že v historii neexistuje „kdyby“.“
  A co je to ta vaše teorie o „marxismu náhodou“ než jedno obrovské několikanásobné KDYBY?
  Sio vám tady polopatě, bod po bodu rozebral ty vaše haluze, a vy?
  Nereagujete.
  Dál blouzníte o miliónech.
  Věřím vám, že vás nikdo neplatí, sám znám v okolí osobně plno takových … pomatenců zadarmo.

  Jakože:
  „Rusáci obkličují nato“ // https://www.google.cz/search?q=nato+military+bases+map
  a
  „nebýt usa, tak rusáci nevyhrají 2. světovou“ // v denD byla RA kde už? V Polsku? Hmotná pomoc od USA – a díky za ni – tvořila kolik? 10% toho co jelo na frontu? Koncem války trochu víc. – kdyžtak mě opravte…
  a
  „nebýt atomovky usa, tak se japonci nikdy nevzdají“ // nikdy se nevzdají USA, ale samozřejmě RA, krerá už mířila do Mandžuska, což bylo nepřijatelné
  a
  „9/11 je konspirační teorie, protože usa by nikdy neublížila vlastním lidem, protože to je východní způsob myšlení“

  a tak pořád dál močálem černým podél bílých skal..

  DK+

 • peter. • 18. srpna 2016

  leho napsal
  Peter: Prečo teda USA nectia zásadu nezasahovať do vnútorných záležitostí iných štátov

  Tohle je jazyk bývalých sovětských a komunistických mocipánů. USA do vnitřních záležitostí zpravidla nikdy nezasahují pokud nejsou ohroženy bezprostředně americké zájmy.

  leho:
  A existuje na Zemi štát v ktorom USA nemajú svoje „americké záujmy“?
  No a tie milióny vyvraždených nevinných ľudí pri zadržiavaní komunizmu si môžte spočítať aj sám.Začnite napr.Kóreou,cez Vietnam…..a pokračovať môžete pri výroku p.Albrightovej ktorá sa k polmilionovým detským obetiam v Iráku vyjadrila,že to stálo za to.A to ani zďaleka nemožno povedať,že už je tomu koniec.Miloševiča obvinil ICTY v Haagu(pracuje v žolde USA),z vojnových zločinov a zločinov proti ľudskosti-Obvinili ho tí,ktorí svoje zločiny proti ľudskosti zakrývajú hájením amerických záujmov a amerického spôsobu života.Obete svojich zločinov z radov civilov nazývajú eufemisticky“kolaterálnymi stratami“.Miloševiča najskôr zavraždili,aby ho potom z donútenia zbavili všetkých obvinení.A americkí vojnoví zločinci sa dodnes snažia vyvážať „demokraciu“do celého sveta.Lebo je to z ich strany hájenie „oprávnených amerických záujmov“.Vy naozaj nebudete kompletný!

 • peter. • 18. srpna 2016

  fajt napsal

  http://www.aktuality.sk/clanok/359543/za-tri-mesiace-odislo-za-pracou-v-zahranici-160-tisic-slovakov/

  Zlé na tom je to,že nádej na zlepšenie je v nedohľadne.

 • Bety • 18. srpna 2016

  Pokud byl leho opravdu v Iráku, je to vrah. Proto musí stále dokola opakovat tu mantru o skvělé Americe, jinak, pokud zůstal aspoň trochu normální, by se musel zbláznit.