Vědecký pokrok v oblasti fyziky a psychologie

Vědecký pokrok v oblasti fyziky a psychologie doznal obrovských změn. Je tomu díky mojí skromné osobě. Aby mohl pokračovat, potřeboval bych peníze. Například nějaké dotace, granty a třeba i nominovat na nějakou prestižní cenu. Rovněž by se hodili i nějací dobrovolní vědečtí spolupracovníci.

Doba je jistě zlá, nebudeme to rozebírat, ale vyhlídky jsou nadějné, neboť konečně jsme po 40 letech na té správné straně, na straně svobody a demokracie. Bojujeme za lidská práva, základní školní vzdělání Afričanů, prestiž Američanů a kvalitu zahraničních potravin. Můžeme svobodně myslet a vědecky bádat.

Důležitý je rovněž ten rozvoj pracovních příležitostí. Ten se nejlépe rozvíjí právě vzděláním. Vzdělaný občan je totiž šťastný, neboť je vzdělaný a všemu rozumí. Pouze nám vadí někteří nespokojenci, jejichž myšlenkové postupy jsou příliš kuriózní a složité, neřkuli konspirativní. Tací nás táhnou k Východu místo k Záchodu. Pravda je však velice jednoduchá. Zelená je tráva, fotbal to je hra.

My vědci vycházíme z atmosférického tlaku. Átman neboli vědomí či duch je přímo spojen s prvním z živlů, kterým je vzduch neboli skupenství hmoty plynné. Kde je hodně vzduchu, tam je hodně duchu. Inteligence je tedy přímo úměrná atmosférickému tlaku.

Máme-li vedle sebe dvě uzavřené nádoby se vzduchem. Tak ta, ve které je vyšší atmosférický tlak, je chytřejší. Každý vědychtivý občan se může o této naprosté vědecké pravdě přesvědčit sám. Příkladů je velmi mnoho.

Například pokud člověk přestává dýchat nebo nedýchá, tak ztrácí vědomí a jeho organizmus se po krátké době začíná rozkládat. A co je hlavní, nelze s ním vést žádné inteligentní hovory. U takové osoby musíme nejprve obnovit dýchání, aby nabyla plného vědomí. Pokud není situace postižené osoby kritická, stačí k nabytí jejího vědomí představa peněz, jídla nebo sexu. Pokud je však situace kritická, musíme jí poskytnout první pomoc a obnovit její dýchání.

Větší stálý uzavřený atmosférický tlak je nejen inteligentnější, ale poutá a ovládá uzavřený přerušovaný atmosférický tlak nižší. Toto je opět prostý fyzikální a psychologický zákon, který jsme my ojedinělí geniální vědci zjistili a formulovali. Příkladů je opět mnoho a každý je má takříkajíc na nose a na očích.

Pomocí atmosférického tlaku například objasňujeme zcela bezprecedentní oblibu automobilizmu, na kterém zcela závisí náš závislý ekonomický růst a život lidský vůbec. Bez automobilizmu by nebylo tolik úmrtí a zranění, nemohli bychom nijak vykonávat své občanské, pracovní, rodinné i rekreační povinnosti. Na automobilizmu závisí všechny naše životní potřeby i vědecko-technický a ekonomický rozvoj takových odvětví jako je například zdravotnictví, pojišťovnictví i pohřebnictví.

Vysvětlení obliby automobilizmu a jeho globální nadvládu my vědci vysvětlujeme atmosférickým tlakem. V pneumatikách automobilů je totiž trvalejší a vyšší tlak vzduchu než kolísavý tlak v lidských plicích. Je tedy zcela zákonité a logické, že duše v pneumatice obsahuje mnohem více inteligence nežli duše v plicích hrudního koše obyčejného občana. Proto jej musí zákonitě ovládat. Chytřejší vždy ovládá hloupějšího. Nejlepším důkazem toho je náš ekonomický růst, vyspělá svoboda, demokracie a lidská práva na nižší atmosférický tlak.

Dalším velice skvělým příkladem zmíněných fyzikálních a psychologických zákonů je kopací míč. Atmosférický tlak v duši kopačáku je mnohem vyšší a stálejší než v plicích přihlížejících občanů, jejichž IQ a duševní pohyb úplně ovládá. Jinak by byly při fotbalovém utkání tribuny fotbalových arén a křesla před monitory televizorů prázdné.

Pokusy s důkazem zmíněných zákonů můžete vykonávat sami. Můžete se sami přesvědčit, jak je vzduchu uzavřenému v kopacím míči nebo v pneumatice. Zhluboka se nadechněte, zadržte dech a nechte se kopat od spoluobčanů do hrudního koše nebo válcovat po zemi.

Pokud byste chtěli přispět nějakou částkou na rozvoj Institutu pro vědecký výzkum svobody a demokracie, kontakt obdržíte v redakci těchto webových stránek.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Kropac
Kropac
23. 6. 2019 17:12

Bylo by vhodné podotknout, že ekonomický růst, vyspělá svoboda, demokracie a lidská práva je potřeba nejdříve rozdýchat. K tomu je nutné neškrtit (rozuměj peníze) a pořídit si pás na správné držení těla. Kupte si ihned!

Lena
Lena
24. 6. 2019 17:16

Experimentální důkazy pocitů vzduchu a duchu (vědomí) v těle při kopání do míče nebo hrudního koše, které nám autor nabízí, jsou velmi průkazné a přesvědčivé. Dokud nevypustíte poslední dech a duši ze svého těla, budete následkem okopávání spoluobčany pociťovat fyzické utrpení. Po exitusu vědomí pak nastoupí utrpení duševní, které popírají intelektuální primitivové, neboť považují vědomí výlučně za funkci těla, které obvykle paradoxně bezohledně zanedbávají a devastují. Pokud se tělo stane pro vědomí cizím objektem, přestane jeho bolest vnímat. Jinak bychom neposkytovali operovaným pacientům a ohlupovaným lidem žádnou anestezii, aby se nepolekali a neutekli nám z operačního sálu nebo nastražené ekonomické… Číst vice »