Dráždění draka

Tak si říkám, že vládci EU prostě a jednoduše už vůbec neumí myslet. Nejprve si odešlou průmysl do Číny, berou odtamtud mnoho komponentů i do toho, co se dosud stále vyrábí ještě v zemích EU a pak si začnou dráždit čínského draka. Má to nějakou logiku?

 

No, řekněte, není to sranda?

Američané a vůbec celý ten „náš“ „Západ“ si hraje už hodně dlouho na ochránce civilizačních hodnot, které sám stejně příliš nedodržuje, ale pro jistotu je nazývá jinak, když se jedná o „naše“ hodnoty. Když v Bělorusku prošel pokus o Majdan nebo teď v Rusku „Pochod Navalného dětí“, tak úřady zasahovaly neoprávněně a „zbytečně ostře“, jak nám hlásala rozhořčeně „naše“ média. Zatímco prakticky často ve stejné době se při protestech např. proti karanténám a lockdownu v „nám přátelských zemích“ zasahovalo vodními děly, obušky a zatýkáním doopravdy a v mnohem větších rozsazích. a bylo to nazváno nezbytnou ochranou demokracie a především odpovědných občanů.

 

Ráno 2. 1. 2035

Na obrazovce televize se objevila tvář mé milované polovičky, která se s úsměvem ptala, jestli jsem si vědom, co je dnes za den. Ano, věděl jsem to. Dnes si založíme pokračování našeho rodu, kdy nám v nemocnici za přísných opatření zkontrolují naše geny a odeberou patřičné vzorky našich organismů, sloučí je dohromady, a tím vznikne náš společný nový život. Prostě budeme mít potomstvo. Konečně!