Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi.

 

Libye – druhá strana mince

Pusťte hudbu: „Jak boje v Libyi ustávají, milovaná NTC, přetékající demokraty a rasovou tolerancí, se ujímá svého právoplatného místa za potlesku 90% libyjské společnosti, která se vrací zpět k normálu, a miliardové kontrakty na obnovu jsou rozdělovány západním mocnostem.“ (konec)

 

Oslavy míru! Libyjci tančí v ulicích

Zdá se, že NATO je frustrováno tím, že teroristické síly nedosáhly žádného postupu, i když je otevřeně podporovalo, teď dokonce i zřejmě jednotkami francouzské pěchoty v západní Libyi v jasném rozporu s rezolucí Rady bezpečnosti OSN číslo 1970.

 

NATO je desperát, ICC jeho komplic

Mezinárodní trestní tribunál (International Criminal Court – ICC) v Haagu je ve světě práva a mezinárodních zákonů páriou; ti, kteří pro něj pracují, zrazují své poslání, tato instituce je sama o sobě urážkou každého aspektu civilizace a nožem v zádech tvrzení, že zákony mají přednost a aplikují se bez zaujatosti.

 
 
 

Lula ukazuje, jak se to dělá!

Brazilský prezident vyjednal výměnu paliva, která řeší íránskou jadernou otázku jednou pro vždy, což je důkaz jeho diplomatických schopností a jasná připomínka mezinárodnímu společenství, jak by se mělo jednat při řešení krize. Ruská federace je z velké části součástí tohoto přístupu.